Frekvenční terapie                                               

Úvodem je třeba říci, že frekvenční terapie není lékem ve smyslu obecných vědomostí o léčení. Je to však ověřená, celosvětově používaná metoda, která dokáže likvidovat mikrobiální a parazitární zátěže organismu a výrazně stimulovat funkci imunitního systému.

Frekvenční terapie je založená na principu selektivního ničení mikroorganismů přesnými frekvencemi, který objevil Dr. Raymond Rife (1888-1971) již ve 20.-30. letech 20. století. Rife byl špičkový vědec, vynálezce a mikrobiolog v jedné osobě. Dle jeho poznatků a praxe se již uzdravily tisíce lidí ze svých nemocí. Zjistil, že všechny mikroorganismy vysílají své specifické frekvence (tzn. každá molekula osciluje svojí vlastní elektromagnetickou frekvencí). Pokud na bakterie a parazity namíříme frekvenci totožnou s jejich vlastní, rezonují, dojde k rozkmitání jejich buněčné membrány a následnému rozpadu, tedy deaktivaci. Naše tělo pak jejich zbytky bez problémů vyloučí. Poněkud odlišným způsobem reagují viry. Ty jsou elektrickými pulsy buď zničeny, jako v případě bakterií, nebo dochází k rozrušení povrchu viru a tím k jeho odhalení imunitnímu systému a následně k jeho přirozené likvidaci. Obecně lze říci, že čím menší organismus nebo nižší vývojové stádium, tím nižší frekvence, tzn. frekvence, která by byla smrtelná pro vyšší organismy (člověk, kůň, pes, kočka…) je neúměrně vyšší než frekvence aplikovaná na parazity.

Tímto způsobem lze zničit všechny patogenní organismy (viry, bakterie, plísně i parazity) dle jejich známé frekvence pro různá vývojová stádia a zbavit se příčiny mnohých nemocí, která vás léta sužovala. Nedochází pouze k odstraňování příznaků nemocí, ale jak již bylo řečeno k likvidaci jejich příčiny. Je to obvykle proces postupný, závislý na míře zátěže organismu, jeho stáří a konkrétních souvislostech. Bohužel nemůžeme očekávat, že vleklé problémy vyřeší jedna terapie. To je naopak možné u akutních problémů.

Jak zmiňuji výše, tato terapie se s úspěchem používá jak pro akutní stavy (bolest zubů, angína, chřipka, plané neštovice, mononukleóza, atd.), tak i pro chronické zátěže (přítomnost borélií, EBV, herpes virů, chlamydií, parazitů, zácpa, neplodnost, záněty močových cest, artritida atd.) a lze jí výrazně podpořit i léčbu závažných onemocnění jako je cukrovka, rakovina nebo AIDS.

Výhodou frekvenční terapie je její vysoká efektivnost, rychlá úleva, bezbolestná aplikace a poměrně malá časová náročnost ve srovnání s jinými metodami. Tato terapie nemá při správné aplikaci žádné negativní účinky na organismus a současně stimuluje imunitní systém. Aby byla aplikace úspěšná, je nutná širší znalost výskytu a vývojových stádií jednotlivých parazitů, jejich vzájemná provázanost a spolupráce klienta při souběžně probíhající detoxikaci jeho organismu. Usmrcením parazitů totiž dochází k jejich vyplavení do krevního systému a úlohu přebírá imunitní a vylučovací systém, který musí vzniklý odpad vyloučit z organismu. Dále viz sekce Užitečné odkazy.

Základními typy přístrojů pro aplikaci frekvenční terapie jsou Plazmový generátorZapper a Oberon titanum Quantum (nejmodernější světové verze všech jsou u nás k dispozici). Oberon slouží k diagnostice potíží/zátěže a tzv. metaterapii.

Na závěr dodávám, že frekvenční terapie nenahrazuje lékařskou péči, ale může jí vhodně podpořit.

Pozn: frekvenční terapii s úspěchem používáme i pro léčení našich domácích mazlíčků i zvířat našich přátel ( regenerace a hojení, záněty uší, zlomeniny, rychlé a účinné zbavení parazitů, rakovina kostí, koliky...).

Uzdravme se sami - rozhovor s Michaelem Moderem  v LTV Plus nejen o léčení plazmovým generátorem

(cca od 15. min.)

https://www.youtube.com/watch?v=2MrqfLcNe5g

Video - frekvenční terapie v praxi

Video, které demonstruje, co se v děje v těle s mikroorganismy při frekvenční terapii:

www.youtube.com/watch?v=kELJRX9WsiQ

Objevy ruských vědců o síle frekvence a vibrace lidského slova

https://www.svetkolemnas.info/novinky/zahranicni/335-objevy-ruskych-vedcu-prinasi-vysvetleni-nadprirozenych-schopnosti-cloveka