Trpěla jsem na opary, omezovalo mne to v pracovním i osobním životě. Po 3 aplikacích programu na herpes simplex 1 už se opary neobjevily, nejsou vidět ani ložiska ve rtu, na horách jsem neměla po fyzické zátěži při horkosti pocit svědění a napětí ve rtech jako předtím!

Lenka M. (48), Praha

 

Po 20 minutové biorezonanci program adenoviry a chřipka byly příznaky chřipky do rána pryč, jen mne trošku bolelo mezi lopatkami. Mohla jsem jít do práce a o víkendu jsem zvládla stěhování :-)

Lenka J. (45), Měšice

 

Bolelo mne v krku, po 20 minutách plazmy to přestalo, angína se nerozběhla.

Marianna M. (16), Horní Počernice

 

Nechala jsem si udělat diagnostiku na přístroji Oberon a nyní pravidelně docházím na ošetření plazmovým generátorem. Díky diagnostice jsem zjistila, že mám toxoplazmozu a další nebezpečné patogenní mikroorganismy v těle (papillomaviry, herpes, zlatého stafylokoka). Kombinace klasické léčitelské terapie s plazmovou biorezonancí je to nejlepší, co jsem pro své zdraví mohla udělat. Přestaly mi chronické potíže s močovými cestami, lepší se štítná žláza.

Eva M. (34), Praha

 

Celou noc mne bolely zuby, zvlášť místo pod nově udělanou korunkou. Po absolvování programu dentální problémy, zuby, regenerace a hojení je vše v pořádku.

Jiří M (58), Praha

 

Dnes se začala naše fenka otřepávat, bolelo jí ouško, trpí na záněty. Aplikovali jsme 15 min. plazmu - zánět eustachovy trubice a dezinfekce obecně. Fenka je v pohodě, nemusíme k veterináři

(20.3.2013). LM

Trpěl jsem dlouhotrvajícím kašlem a dušností -- jsem řidič kamionu a nedělá mi dobře klimatizace v autě. Hrozilo, že budu muset nechat práce. Po ošetření plazmovým generátorem obtíže ustoupily. Přestal jsem kašlat a dobře se mi dýchá.

Karel H. (56) Frýdek Místek

Měla jsem diagnostikovaný virus spály. Byla jsem dlouhá léta unavená, tváře jsem měla červené....Stačilo 45 min. v křesle u generátoru a už když jsem odcházela, cítila jsem velkou úlevu. Následné vyšetření potvrdilo, že jsem se bacilu zbavila.

J.Černá () H. Počernice

Mám sníženou funkci štítné žlázy. Nechtěla jsem brát euthyrox, nedělal mi dobře. Začala jsem chodit na programovou kůru "hypothyroid" a cítím výrazné zlepšení. Jsem čilejší, aktivnější, nepřibírám, nemám ranní otoky a tahání za krk.

Eva Š. (42), Praha

Na začátku prázdnin jsme si nechali udělat celá rodina diagnostiku zátěže organismu na Oberonu a pak jsme jezdili průběžně na likvidaci parazitální, bakteriální, virální a plísňové zátěže do Počernic na plazmu. Ocenili jsme osobní přístup a profesionální péči. Děti jsou prozatím bez ekzémů a astmatu, jsou celkově soustředěnější a klidnější. Mně se podařilo po eliminaci kvasinek zhubnout konečně pár kilo a nemusím se bát hrozby papillomavirů.

Alena P. (38), Luštěnice

Byla mi diagnostikována toxoplazmoza a chlamydie. Nechala jsem se ošetřit plazmovým generátorem 3x21 min. Po několika dnech jsem šla na vyšetření přístrojem Oberon a výsledek byl fantastický - ani toxoplazmoza, ani chlamydie! Moc děkuji a přijedu znova i s dětmi.

Henrieta K. , Modra u Bratislavy

Dostala jsem antibiotika na boreliozu, hned zpočátku jsem na ně měla alergickou reakci. Proto jsem zkusila plazmový generátor - a cítím se skvěle, těším se na kontrolní vyšetření.

Petra K, (3O), Praha